Pasākuma režija ir tas process, kas iedarbina projekta radošo pusi.

Ja projekts ir neliels un producents ir pietiekami radošs, viņš var iztikt bez režisora piesaistes. Bet vienmēr ir labāk, ja ir šī sadarbība ar režisoru, kuram ir sava pieredze, zināšanas un vīzijas. Brīdī, kad pasākums jau ir tuvu, ne vienmēr viens cilvēks var tikt galā ar šiem vadošajiem un pasākumu ietekmējošajiem procesiem.

Ja tas ir koncerts, tad būtiski režisora piesaiste kļūst brīdī, ja koncerts tiek savienots ar citiem elementiem – pasākuma vadītājiem, scenogrāfiju, video vizualizācijām, balvām, translācijām (vietējo un/vai tiešraidi) vai citām aktivitātēm.

Profesionāls režisors vienmēr būs arī tas cilvēks, kas mācēs būt elastīgs un piemēros radošo ideju dotajām iespējām, pielāgos un/vai uzrakstīs scenāriju, tekstu, ja tas nepieciešams, strādās ar pasākuma vadītājiem, videomāksliniekiem, atradīs, piemēros lokācijas un ņems aktīvu dalību koncepcijas izstrādē.

Tikai novērtējot katras iesaistītās personas pienesumu un tā vērtību, mēs, kā producenti, varēsim realizēt savu pasākumu daudz kvalitatīvāk un racionālāk.

Lai izdodas!
MARANA Productions
Skaņu un video studija
+371 26 827 687
[email protected]
Brīvības iela 84 – 10, Rīga, Latvia