Kā jau minējām ierakstos – Kā sagatavoties diktora ierakstam, lai nodrošinātu labāko rezultātu?/ Kā vadīt diktora ierakstu sesiju, lai nodrošinātu kvalitatīvu rezultātu? ir svarīgi tekstu izprintēt vai digitāli nosūtīt skaņu režisoram. Ja skaņu režisors ieraksta laikā nav sekojis diktora ierunātajam tekstam un diktors uz ierakstu jāizsauc atkārtoti, tad par šo kļūdas labojumu studija maksā pati.
Savukārt, ja viss ir ierakstīts atbilstoši klienta nosūtītajam tekstam, bet klients grib vēl papildināt vai saīsināt ierakstu, tad par šīm izmaiņām maksā klients. Tas ir, apmēram  50% no norunātā aktiera honorāra, ja vien pirms tam studija ar aktieri nav vienojusies savādāk. Kā arī, klients papildus maksā skaņu studijai –
30 –  50% no apstiprinātā skaņu studijas budžeta, šim vienam ierakstam.

Ja klients izrāda interesi un prasa padomu, mēs vienmēr palīdzam un iesakām, kuru runātāju izvēlēties, kā ieekonomēt līdzekļus un kā sagatavoties ierakstam.

Tā kā mums ir daudzu gadu pieredze darbā ar dažādiem aktieriem, radio dīdžjiem, dažādām valodām un arī diktoriem – amatieriem, tad mēs vienmēr iesakām, kurš tieši diktors varētu būt vispiemērotākais šīs konkrātās reklāmas, audiogrāmatas, filmas dublāžas, multeņu dublāžas ierunāšanai. Mēs ar prieku darām savu darbu jau divdesmit gadus, mums svarīgs ir katrs klients.

 

Lai izdodas!
MARANA Productions
Skaņu un video studija
+371 26 827 687
[email protected]
Brīvības iela 84 – 10, Rīga, Latvia